dom
Domek Majowy w Nowinach

Filmy

Oferty specjalne
Co warto zobaczyć...?
DOMEK MAJOWY - Domek Letni 1 - Domek Letni 2

Domek Majowy położony jest na Roztoczu w pięknej wsi Nowiny w gminie Susiec. Jest doskonałym miejscem wypadowym na wycieczki piesze i rowerowe po roztoczańskich atrakcjach.
Do dyspozycji gośći jest cały dom wczasowy, wraz z ogromnym podwórzem. Dom przystosowany jest do wypoczynku zarówno latem, jak i zimą.
Obiekt dysponuje przestronnym salonem z kominkiem, otwartą kuchnią z tarasem oraz czterema sypialniami:
- 1 sypialnia: 2 pojedyncze łóżka, osobna łazienka z prysznicem, pokój wyposażony w telewizor oraz dostęp do bezprzewodowej sieci wifi, pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych,
- 2 sypialnia: 1 łóżko małżeńskie plus 1 dostawka,  osobna łazienka z prysznicem, pokój wyposażony w telewizor oraz dostęp do bezprzewodowej sieci wifi, pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych,
- 3 sypialnia: 4 pojedyncze łóżka, pokój jest przgrodzony na dwa oddzielne pokoje po dwa łóżka, osobna łazienka z prysznicem, pokój wyposażony w telewizor oraz dostęp do bezprzewodowej sieci wifi,
- 4 sypialnia: 3 pojedyncze łóżka plus dostawka, osobna łazienka z prysznicem, pokój wyposażony w telewizor oraz dostęp do bezprzewodowej sieci wifi.
W domku znajduje się również schowek dla rowerów.
Domek Majowy jest pierwszym w gminie Susiec obiektem, przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.
Cały domek wykończony jest w drewnie, a z okien można podziwiać przepiekną łąkę wraz z lasem. Do dyspozycji wczasowiczów na terenie obiektu znajduje się prywatne boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania wraz z paleniskiem. Gospodarze prowadzą gospodarstwo ekologiczne, dlatego miłośnicy zdrowego odżywiania mogą skorzystać z ekologicznych produktów żywnościowych: ser, jaja, mleko, wędliny, warzywa, owoce oraz sezonowe przetwory. Natomiast dla miłośników wędkarstwa specjalną atrakcją będą dwa stawy hodowlane znajdujące się na posesji. Przez posiadłość przepływa rzeka Sopot. Spacerując po pobliskich terenach, można zobaczyć jak rzeka w dalszej części tworzy wiele pięknych wodospadów.
W odległości dwóch kilometrów od domku we wsi Majdan Sopocki znajduje się zalew, który w upalne, letnie dni jest wspaniałą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przez wieś biegnie szlak turystyczny, który ułatwia poruszanie się podczas spacerów, a w okolicy znajdują się wspaniałe trasy rowerowe.
Dodatkową atrakcją jest szynobus, znajdujący się zaledwie 10 minut od domku. Można dostać się nim do pobliskich atrakcji oraz większych miast: Zamość, Zwierzyniec, Lublin.
Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne „Domek Majowy” w Nowinach zaprasza na wypoczynek latem i zimą, rodzinne wakacje, ferie, weekendy, święta, oraz biesiadę andrzejkową i sylwestrową. Nasza oferta skierowana jest do całych rodzin oraz osób poszukujących wypoczynku na łonie roztoczńskiej natury.

DOMEK MAJOWY - Domek Letni 1 - Domek Letni 2
Marta Zawiślak
Nowiny 36
22-672 Susiec

Numer konta:
87 1500 1807 1218 0004 3261 0000

Ilość domków 1

Ilość miejsc noclegowych: 12

Obiekt całoroczny

• wi-fi-tak
• TV-tak
• dostęp do kuchni-tak
• ognisko/grill-tak
• plac zabaw-tak
• rowery-tak


Zapraszamy !!!

Domek Majowy wnętrze


Posesja Domek Majowy


Domek Letni 1

 

Domek Letni 2

 

Roztocze, Nowiny, Susiec, Agroturystyka, Wypoczynek u Piotra, spanie, noclegi, wakacje