dom
Domek Majowy w Nowinach

Filmy

Regulamin

Mili Goście!

Będzie nam niezmiernie przyjemnie gościć Państwa w naszym roztoczańskim domu wypoczynkowym. Miło nam że chcecie skorzystać z naszej oferty agroturystycznej. Dołożymy wszelkich starań, aby państwo jak najmilej wspominali pobyt u nas i na przepięknym Roztoczu.

Mamy kilka propozycji, aby zadowolenie z pobytu było obopólne:
 1. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy w pokojach i na terenie całego obiektu. W drzwiach zajmowanego pokoju znajduje się klucz, który zamyka pomieszczenie. Przy każdym wyjściu z obiektu prosimy o zamykanie pokoju na klucz.
 2. Prosimy o zgłaszanie awarii i usterek w zajmowanych pokojach właścicielowi.
 3. Doba w domu wypoczynkowym zaczyna się o godz. 14:00 , pokoje opuszczamy do godz. 11:00.
 4. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej po godz. 22:00, oraz o pogaszenie świateł w otoczeniu budynku przed udaniem się na spoczynek.
 5. BARDZO WAŻNE!!! Kominek oprócz funkcji dekoracyjnych, pełni funkcję grzewczą, jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym, pod warunkiem, ze właściwie się go użytkuje. Po rozpaleniu w kominku, nie podkładamy dużej ilości drewna. Zapobiegnie to wytworzeniu zbyt wysokiej temperatury, zagotowaniu wody w płaszczu wodnym i wyparowaniu wody z instalacji.
  Każde niepokojące odgłosy z instalacji grzewczej prosimy od razu zgłaszać właścicielowi, aby zaoszczędzić Państwu niepotrzebnego stresu.
 6. W czasie pobytu korzystając z kuchni, bardzo prosimy aby każdy sprzątał po sobie.
 7. Prosimy nie wyrzucać chleba do kosza na śmieci tylko o zbieranie go do jednej torby. Rybki i kaczki w stawach mile podziękują za posiłek.
 8. W salonie przy kominku znajdują się mapy okoli i przewodniki, bardzo prosimy nie zabierać ich ze sobą bez zezwolenia właściciela. Chcemy aby mogły służyć również innym gościom.
 9. Bardzo prosimy o wpisanie się do naszej Księgi pamiątkowej, mile widziane uwagi i propozycje wprowadzenia zmian które mogłyby jeszcze bardziej umilić pobyt w domu wypoczynkowym.
Dziękujemy i życzymy miłego wypoczynku.
Oferty specjalne
Co warto zobaczyć...?

Roztocze, Nowiny, Susiec, Agroturystyka, Wypoczynek u Piotra, spanie, noclegi, wakacje