dom
Domek Majowy w Nowinach

Filmy

Weekend majowy
Przed nami 4 dni wolnego. Pogoda ma być słoneczna, więc warto spędzić ten czas. Jeżeli się nudzisz w mieście mamy kilka propozycji na majowy wypoczynek.

I PIKNIK
Przygotuj koszyk pełen wiosennego jedzenia. Niech znajdą się w nim lekkostrawne sałatki, owoce, coś słodkiego. Znajdziesz u Nas zaciszny kawałek trawy i wybierz się tam ze swoim chłopakiem.

II WYCIECZKA ROWEROWA
Wybierz sobie jakiś cel, albo jedź w nieznane.
Pomożemy znajść Tobie ciekawe trasy, albo sam przejrzyj mapę. Wybierając się na wiosenną wycieczkę odkryjesz ciekawe miejsca i spalisz mnóstwo kalorii.

III GRILL LUB OGNISKO
U Nas masz możliwość, zorganizuj grilla lub ognisko ze znajomymi. Poproś aby każdy przyniósł coś do jedzenia. A My zorganizujemy muzykę.

IV SPOTKANIE ZE STARYMI ZNAJOMYMI
Napewno Masz kilka koleżanek lub kolegów, z którymi dawno się nie widziałeś/łaś. Umów się z Nimi w Nowinach. Powspominacie, dowiesz się co u Nich słychać.

V LEŻENIE DO GÓRY BRZUCHEM
Jesteś zmęczony/na. Masz ochotę tylko na lenistwo. Połóż się więc w ogródku, w tarasie, łące zamknij oczy, odpoczywaj i słuchaj śpiew ptaków. To też sposób na weekend. Przy okazji trochę się opalisz.

VI GRA PAINTBALL
Zbierz znajomych i pójdźcie pograć w paintball. To ostatnio bardzo modna rozrywka na Świerzym powietrzu. Napewno będziecie się świetnie bawić.
Oferty specjalne
Co warto zobaczyć...?

Roztocze, Nowiny, Susiec, Agroturystyka, Wypoczynek u Piotra, spanie, noclegi, wakacje